Najkrajšou odmenou je pre mňa spokojný zákazník.


Jaroslav Rybár 

Poďakovanie:

Touto cestou v mene mňa a mojej manželky by som Vám chcel poďakovať za profesionálnu prácu pri predaji bytu na Rozkvete.

Od samého začiatku až po úplné dotiahnutie do konca.

S pozdravom prajem úspešnú prácu naďalej.

Jaroslav Rybár-syscom
Technical support
Slovakia
Považská Bystrica 01701
TEL: 00421 903 554 217
Email: syscom@azet.sk


Ing. Jaroslav Tomaščin 

Dobrý deň z Prahy,

v mene svojich ďalších 2 súrodencov  Vám ďakujem za výborný a profesionálny prístup k predaji bytu, ktorý by sme sami z Českej republiky len veľmi ťažko takto rýchlo, a bez problému mohli predať novým mladým  záujemcom. Prístup a Vaša ochota riešiť  úlohy pri vzájomných stretnutiach bola nadštandardná.  Mali sme spravidla málo času, a nie vždy sa nám podarilo dohodnúť  stretnutie k podpisu základných dokumentov, ale  i tak ma prekvapila rýchlosť a kvalita práce pri tomto predaji.

Ďakujem za tento výborný prístup, ochotu a odvedenú prácu pri predaji bytu.

Ing. Jaroslav Tomaščin

Praha 4


Daniela Maceková 

 Vážený pán Jurčacko,

      v mene celej rodiny Macekovej zo Zázrivej Vám chcem poďakovať za Váš vysoko profesionálny prístup a prácu, ktorú ste odviedli pri predaji našej nehnuteľnosti. Za Vašou prácou vidím nespočetné množstvo hodín strávených za počítačom…..propagačný materiál a hlavne nádherné video, ktoré ,,chytilo,,  za srdce. Spomínanú nehnuteľnosť vyfotili asi 2 realitné spoločnosti, ale ani jedna to nedotiahla do úspešného konca.
       Vám sa to podarilo v pomerne krátkej dobe a to vďaka Vašej húževnatosti, ľudskom prístupe a optimizme, ktorý z Vás vyžaruje.

Daniela Maceková